Hakkımızda

Bursa şehirlerarası evden eve nakliyat firması Tokgöz Nakliyat,  eşya taşımacılığı konusunda deneyimi ile Türkiye’nin dört bir yanında güvenle hizmet vermektedir. Bursa’dan tüm Türkiye’ye ulaşan araçlarımız, karayolu ile eşya taşımacılığı adına alabileceğiniz en güvenli hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

Tokgöz Nakliyat, evden eve nakliye sürecinde kullandığı yük asansörleri, ambalajlama malzemeleri, kapalı kasa araçları ile işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta kullandığımız araçlar kapalı kasalı ve gereken belgelere sahip araçlardır.

Nakliye ekibimiz, zamanı verimli kullanmak ve süreci sorunsuz yönetmek için var gücüyle çalışır. Eksperlerimiz tarafından eşyalar ön incelemeden geçirilir ve taşınma bu rapora göre kurgulanır.

Taşınma günü geldiğinde ekibimiz tam saatinde adresinizde olur. Eşyaların sayısına ve özelliğine uygun ambalaj malzemesi ile gelen ekibimiz anında eşya paketlemeye başlar. Bursa evden eve nakliyat lideri Tokgöz Nakliyat,  farklı kapasitede araçları sayesinde parça eşyadan tüm eve kadar her türlü eşyanın nakliyesini gerçekleştirebilmektedir.

Bursa şehirler arası nakliye firmaları içinde memnun müşterilerinin tavsiyeleri ile adını yüzlerce insana ulaştıran Tokgöz Nakliyat, en uzun yollarda bile güvenli taşınma sağlar.

Tokgöz Nakliyat İletişim Bilgileri

Gsm: 0533 147 68 26

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım